Τιμητική Διάκριση στο Φωτόδεντρο
![](https://dschool.edu.gr/dschool2-project/wp-content/uploads/2017/12/logoF.png)
To Φωτόδεντρο λαμβάνει την τιμητική διάκριση «Εκπαιδευτικό Λογισμικό 2018» στο πλαίσιο του Education Festival 2018, που διοργανώνει για 3η συνεχή χρονιά το Skywalker.gr από τις 7 έως 9 Σεπτέμβρη, με σκοπό την ανάδειξη της αξίας της βιωματικής μάθησης και την παρουσίαση εναλλακτικών προτάσεων στην εκπαίδευση από ιδιωτικούς και δημόσιους φορείς.
Η απονομή της τιμητικής διάκρισης θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη την Κυριακή 9 Σεπτέμβρη, στις 17:00.